Proszę czekać, trwa ładowanie strony...

Hotele w Polsce, Hotele Kraków, Hotele Warszawa, Hotele Wrocław, Katowice, Gdańsk, Lublin, Poznań, Sopot, Szczecin, Łódź, Pensjonaty Zakopane

hotele
hotels
 
ZASADY REZERWACJI DLA OBIEKTÓW POMOC
» strona główna
Miasto
Data przyjazdu
Ilość noclegów
Pokój
-osobowy
Ilość pokoi:


PROGRAM PARTNERSKI


Logo HOTEL24H może w świetny sposób przysłużyć się Państwa obiektowi. Z pewnością zachęci niejednego klienta hotelowego do sprawdzenia standardu Państwa obiektu. Dla gości, którzy preferują wyższy standard pobytu, będzie to dodatkowa zachęta, by udać się właśnie do Państwa drzwi.
Tym samym można zyskać sobie nowych, stałych gości, którzy nigdy nie zdecydowaliby się na pobyt w miejscu, który nie może szczycić się nazwą "hotel". Co więcej, może być dla nich także wyjątkowo zachęcający fakt spędzenia nocy w obiekcie reklamującym się jako hotel, a oferującym ceny o wiele niższe od klasycznych tego typu obiektów.

W tym przypadku słowem klucz jest słowo HOTEL, rzucające się w oczy, widoczne z daleka, możliwe do wykorzystania na wiele sposobów.
 
Charakterystyczny, wyraźny znak graficzny nada Państwa hostelowi, pensjonatowi czy nawet pojedynczemu miejscu noclegowemu dodatkowej atrakcyjności. Jego uniwersalność pozwoli potencjalnym gościom chętniej zdecydować się na nocleg właśnie w Państwa obiekcie. Wyraźny znak HOTEL24H skutecznie zachęca turystów do odwiedzenia właśnie takiego obiektu.

Co więcej, logo HOTEL24H może używać także obiekt nie będący hotelem w rozumieniu ustawy o usługach turystycznych!!

Logo udostępniane jest nieodpłatnie, do dowolnego wykorzystania np.

  • w neonie świetlnym przed Państwa obiektem
  • ulotce reklamowej
  • stronie internetowej

Mogą także Państwo wkomponować je we własny znak graficzny.
 


Umowa skonstruowana jest na zasadzie barteru, tzn. rozliczenia zostaną dokonane wymianą barterowych równoważnych faktur VAT na kwotę 100 + 22% VAT. Będą one się wzajemnie rekompensować, tak więc nie będą Państwo ponosić żadnych kosztów - nie będą musieli Państwo zapłacić choćby złotówki tak nam, jak i fiskusowi. Rozwiązanie to wymuszone jest obowiązującymi w Polsce przepisami podatkowymi. Rozwiązanie umowy może nastąpić na Państwa prośbę bez ponoszenia żadnych kosztów i konsekwencji.
Do przystąpienia do Programu potrzebne jest podpisanie krótkiej, prostej umowy. W razie chęci współpracy prosimy o kontakt na adres mailowy BIURA, a prześlemy Państwu egzemplarz umowy, oraz poinformujemy o wszelkich szczegółach, jak i odpowiemy na pytania.


Przykładowe logo:

Nazwa obiektu
 
Mapa strony dodaj do ulubionych reklama pomoc kontakt